קידוח בקיר בטון מבוצע על ידי חברת חן ניסור וקידוח באמצעות יהלום ובשיטה רטובה, באופן מדיוק, מהיר ואסטטי וללא גרימת נזק לקרקע ולנכס. יעדים אלו מושגים בעזרת ציוד איכותי ומתקדם, שמאפשר התאמה מלאה לכל עבודת קידוח בקיר, בכל עובי, צורה וגודל. ואם לא די בכך בחברה גובה עבור עבודות אלו מחיר הוגן ומשתלם.

הצורך בעבודות קידוח בקירות

עבודות קידוח קיר כפי שחברתנו מספקת, נדרשות עבור מגוון צרכי בניה, הרחבה ושיפוץ לרבות:

קידוח חורים למעבר של צנרת למים, ביוב, מזגן, גז וכו'.
קידוח חורים בקירות לשם העברת כבלים של חשמל, תקשורת וכו'.
יצירת פתחים בקירות עבור ארובות של קולטי אדים וקמין.
קידוח פתחים לצורכי אוורור שונים והתקנת וונטות, בבתים, מפעלים, בתי מלאכה, משרדים וכו'.
קידוח חורים בקיר בטון עבור התקנת גופי תאורה שקועים.
יצירת פתחים בקירות עבור מגוון צרכים פרקטים ואסטטיים.
יצירת חורים בקירות לשם צורכי ניקוז.
הכנות מקדימות לעבודות קידוח

בכדי לספק ללקוחותינו עבודות קידוח בקירות ברמת דיוק, ביצוע וגימור אופטימאלית אנו דואגים לערוך בדיקות מקדימות של האזור המיועד לקידוח ולוודא שלא עוברות בו כבר תשתיות שונות כמו חשמל או גז. במידה ויהיו באזור המיועד לקידוח תשתיות יהיה צורך או להעבירן על ידי אישי מקצוע או לתכנן מחדש את נקודות הקידוח. כמו כן ישנם מקרים בהם עבודות הקידוח ידרשו בייעוץ מקצועי של מהנדס מורשה לשם קבלת היתרי עבודה. טרם תחילת העבודות נדאג לפנות כל פריט, מכשיר, ריהוט או אביזר העלול להפריע לביצוע העבודות או העלול להינזק מעבודות הקידוח.

עבודות קידוח מקצועיות

עבודות הקידוח עצמן מבוצעות על ידי צוות מקצועי ומיומן באמצעות ציוד קידוח יהלום מתקדם ובאופן אחראי, יעיל, זריז ומדויק, ללא עיכובים מיותרים וללא נזק מיותר למבנה או לרכוש. כמו כן אנו מקפידים לבצע את כל עבודות הקידוח באופן כמה שיותר נקי ומסודר, וכמובן בסיום העבודה נדאג להשאיר את המקום נקי, ללא אובייקטים מיותרים ומסוכנים.

לעבודות קידוח קירות בטון

להזמנת עבודות קידוח בקיר בטון ביהלום, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת חן ניסור וקידוח בטלפונים 054-6708455 ו- 054-5677173 ואו במייל adihen2@gmail.com.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *