בין אם לפרויקט שיפוץ או בנייה של בית פרטי, ובין אם לפרויקטים גדולים ומורכבים יותר, כשזקוקים לשירותי ניסור בטון מקצועי חובה לפנות אך ורק למומחים. עבודות מסוג כזה נחשבות למאתגרות מאד, עליהן להיעשות תוך תשומת לב רבה מאד לכל פרט ופרט ובהתאם לכל התקנים הנדרשים. הן דורשות שימוש בציוד יקר ערך, ציוד מיוחד, העומד לרשותם של העובדים, המבצעים זאת בפועל. רק חברה מנוסה, מקצועית ואמינה תוכל להתמודד עם עבודה שכזו ולהעמיד לרשותו של הלקוח את המענה המתאים.

סוגים שונים של עבודות

עבודות הניסור באות לידי ביטוי בתצורות שונות. אלו יכולות להיות עבודות ניסור מקצועי ביהלום, ניסור קירות, ניסור פתחים, ניסור תקרות, ניסור רצפות וגם ניסור חומות, המתחבאים בהן סלעים גדולים. העבודה עם הבטון לא קלה. זהו חומר עמיד ומאסיבי מאד הדורש שימוש בציוד חזק, שיוכל לבצע את הניסור בבטחה ובצורה המדויקת והטובה ביותר. לעיתים יש צורך לפנות את אותו מקום שבו מעוניינים לבצע את עבודות הניסור מרהיטים ומפריטים שונים, לעיתים יש צורך בהעתקת תשתיות מסוימות בזמן ביצוע העבודה ופעמים רבות צצות ועולות, תוך כדי הפעולה עצמה, תקלות המצריכות יצירתיות ורמה מקצועית גבוהה במיוחד.

מהירות ובטיחות

נכון, מילת המפתח בעבודות כאלו היא הבטיחות, הנדרשת לאורך כל שלבי העבודה. יחד עם זאת, מהירות וזריזות נדרשות אף הן כדי לעמוד בהצלחה בזמנים וביעדים שנקבעו מראש ולאפשר לכל בעלי המקצוע הלוקחים חלק בפרויקט לבצע את עבודתם כהלכה. במקרים רבים נדרשת היוועצות עם מהנדס מומחה, על מנת לבחון את השטח ולקבל היתר מיוחד לביצוע עבודות הניסור עצמן ובמצבים מסוימים חשוב מאד להקפיד על בחינת התשתיות הקיימות בשטח, בין אם אלו תשתיות ניקוז, חשמל או גז, לפני שמתחילים בניסור.

מחפשים כתובת מקצועית המתמחה בעבודות ניסור בטון? כתובת אמינה ומנוסה בתחום? חברת חן ניסור וקידוח היא בדיוק מה שאתם מחפשים. החברה מעמידה לרשותכם צוותים מקצועיים ופתרונות המותאמים במדויק לכל פרויקט ופרויקט. לפרטים נוספים, תרו קשר בטלפון 054-6708455

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *