עבודות ניסור מקצועי ביהלום הן עבודות מאתגרות מאד. ההתנהלות מול הבטון הקשה והעמיד מצריכה שימוש בציוד חזק במיוחד, כזה שניתן יהיה בעזרתו לקדוח, לנסר או לחצוב בצורה המדויקת ביותר. הניסור בבטון דורש רמת דיוק גבוהה מאד וגם עבודה זריזה. השילוב שבין השניים מצריך מבעל המקצוע, המבצע זאת, תשומת לב רבה מאד לכל פרט ופרט וכן סיוע של צוות עובדים, שיוכל לעמוד לרשותו לאורך כל הפרויקט.

איך זה עובד בשטח

לפני שמתחילים בעבודות ניסור קירות בטון חשוב להבין את התהליך עצמו ולו כדי לאפשר הן לבעלי המקצוע והן לכל המעורבים בדבר לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר. בתחילת העבודה משתמשים במים, הן כדי לקרר את מכונת הניסור עצמה והן כדי להקטין את כמות האבק, העשויה להיווצר תוך כדי הניסור. חשוב מאד לוודא מראש שישנן נקודות חשמל במקום עצמו, ואם אין כאלו לחפש פתרונות שיספקו חשמל לציוד הרב. יש לבדוק אילו תשתיות קיימות בשטח (אם יש כאלו) ובמידת הצורך להעתיקן למקום אחר, שבו לא מתבצעת עבודת הניסור. אלו יכולות להיות תשתיות חשמל, תשתיות של ניקוז וגם תשתיות של גז, שפגיעה בהן עשויה לגרום לנזקים חמורים ומוטב מאד להימנע מכך ולהקדים תרופה למכה. בנוסף, חשוב לדאוג לפנות את האזור מרהיטים וחפצים שונים ולקבל, לפני שיוצאים לדרך, את כל ההיתרים הנדרשים.

סוגים שונים של ניסור

עבודות הניסור נדרשות במצבים שונים: לצורך ניסור קירות, לניסור פתחים שונים, תקרות וגם קורות ועמודים. ניסור בטון נדרש גם במקרים בהם מעוניינים לנסר חומות העשויות מבטון וגם רצפת בטון. במקרים כאלה זקוקים לעבודת הניסור כדי לפתוח תעלות ולאפשר לבעלי המקצוע המתמחים בכך ליצור במקום תשתיות שונות.

זקוקים לשירותיו של בעל מקצוע המתמחה בעבודות ניסור בטון? מחיר הוגן ללקוח, מקצועיות ודיוק רב הם פרמטרים שאתם לא מוכנים להתפשר עליהם? חברת חן ניסור וקידוח היא הכתובת המתאימה ביותר לפנות אליה. החברה מתמחה בעבודות מסוג זה ומבטיחה מענה מהיר בהתאמה מלאה. לפרטים נוספים, תרו קשר בטלפון 054-6708455

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *