ניסור וקידוח בבטון

תאורה שקועה מאפשרת לנו להאיר חללים קטנים וגדולים בלי הקטנת החלל על ידיי תלייה של מנורות לכל אורך התקרה, הקיר או אפילו הרצפה. היא מייצרת אפקט של אור בלתי ישיר, אור נעים, רך וטבעי והפכה עם הזמן להיות צורת ההארה המועדפת גם בבתים פרטיים. בעת ביצוע פרויקט שיפוץ, אנו מוצאים עצמנו במקרים רבים נאבקים בהתקנה של תאורה שקועה בשל העובדה שהתוכנית המקורית לא כללה אותה ואין את המרווחים הדרושים על מנת להטמיע גופי תאורה מסוג זה. בנוסף ישנם כבלי חשמל הנמתחים ובמקרים רבים גם שנאי או בקר לדים.

פתרון נכון ואיכותי
כאשר רוצים לבצע התקנה בתשתית שלא הוכנה מראש יש להזמין שירותי ניסור וקידוח בבטון על מנת לאפשר את הנחת גופי התאורה והציוד הנלווה. ישנן כמה נקודות חשובות אליהן יש לשים לב טרם הביצוע: יש לוודא כי אין תשתית חשמל, תקשורת או מים במקום המיועד לקידוח. כמו כן יש לאפשר מיקום מספק לא רק לגופי התאורה אלא גם לחום להיפלט על מנת שהרכיבים האלקטרונים יאריכו ימים ויפעלו כצפוי. יש לזכור כי זו עבודה מקצועית הדורשת מיומנות רבה וציוד מיוחד – יש להקפיד לבחור את איש המקצוע הנכון לשירותי ניסור וקידוח בטון על מנת שלא לגרום נזקים לתשתית המבנה.
לגופי תאורה שקועים רבים ישנה גם "קופסת בטון" המגיעה כתוספת ובנוסף ישנה רשת טיח אשר מאפשרת יישור בקו אפס עם הקיר. הכוונה המקורית היא להשאיר חלל ריק בזמן יציקת הבטון, אך רצוי להשתמש בה גם כאשר מתקינים תאורה לאחר היציקה. הקופסא תאפשר איוורור מתאים ומיקום נגיש (במקרה של תקלות). כל שנותר לנו לעשות לאחר שסיימנו הוא לטייח ולסייד את הקיר או את התקרה וליהנות מתאורה מודרנית, נסתרת אשר תשדרג כל חלל!

זקוקים לשירותיה של חברה, המציעה שירותי עבודות ניסור, קידוח בבטון, חציבה, הריסה ופינוי? חברת חן ניסור וקידוח היא בדיוק מה שאתם מחפשים. החברה מביאה אתה ניסיון של שנים, צוות מקצועי ואמין ופתרונות בהתאמה מלאה ללקוח. לפרטים נוספים, תרו קשר בטלפון 054-6708455

חייגו 054-6708455 או מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מספר טלפון


ההודעה שלך